odszkodowania Poznań zdarzenie big 2

Sprawy rozwodowe i o separację

Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia szeroko pojętych spraw rozwodowych, zarówno na etapie postępowania mediacyjnego, jak również w postępowaniu sądowym. Specjalizujemy się w sprawach dotyczących uznawania rozwodowych orzeczeń zagranicznych wydanych zarówno na terenie Unii Europejskiej jak i poza państwami członkowskimi.

  • Oferujemy pomoc specjalistów, którzy dysponują doświadczeniem w prowadzeniu spraw o rozwód i o separację.
  • Pomagamy również w prowadzeniu spraw związanych z rozwodem, tj. kwestie władzy rodzicielskiej, podział majątku, alimenty.
  • Współpracujemy z renomowanym biurem detektywistycznym z Poznania. Pomoc detektywa ułatwia zgromadzenie materiału dowodowego w Państwa sprawie.
  • Na pierwszym miejscu stawiamy komfort i poczucie bezpieczeństwa naszych klientów, mając przede wszystkim na uwadze, że sprawy o rozwód i o separację, a także związane z nimi inne postępowania, wiążą się z dużymi emocjami.

Sprawy administracyjne

Chętnie pomożemy Państwu także w procedurze administracyjnej zmiany imienia lub nazwiska oraz w uporządkowaniu wszelkich spraw związanych z aktami stanu cywilnego (sprostowanie, uzupełnienie, wystąpienie z wnioskiem o wpisanie wzmianki dodatkowej w akcie stanu cywilnego).